Dr. Bülent Cihantimur'a Danışın
 • Fotoğraf Yükle
  1.
  2.
  3.Lipomatik ve Liposculpture

Bölgesel yağlanmalar, son yılların en büyük kilo problemleri arasında yer alıyor. Hareketsiz yaşam tarzına mevcut genetik şifremiz de eklenince, bazı bölgeler daha fazla yağlanmaya ve çoğu zaman diyet ya da egzersizle dahi çözümlenememeye başlıyor. Yağ hücrelerinin bedenimizin farklı bölgelerinde, değişik miktarlarda depolanmasının önüne geçemiyoruz. Özellikle karın, kalça ve üst bacak bölgesi, kıtlık zamanlarında bile, yağın en son eridiği bölgeler arasında yer alıyor.

Ağrısız liposuction

Lipomatik ve Liposculture beden şekillendirme yöntemleri, ağrısız liposuction olarak da geçen FDA onaylı ve güvenilir sistemlerdir. Etkili bir şekilde tüm vücut bölgelerinde hassas ve yüksek hacimli yağ çıkarılmasına izin veren en güvenilir cihazlar oldukları kanıtlanmıştır. İnce titreşimli kanüller vasıtasıyla sorunlu bölgeye girilir ve hareketlenme yağ hücrelerini bozarak, yağ emülsiyonu haline dönüştürür. Tüm bu işlemleri yaparken liposuctionda çoğu zaman gözlemlenen kan damarlarına ve sinirlere zarar verme ya da kasları yırtma gibi dezavantajları yoktur. Yüksek titreşim ve emme fonksiyonu ile, optimum darbe yaparak, cildin pürüzsüz kalmasına ve morarma yaşanmamasına yardımcı olur. Kanüllerin yapısından dolayı, ulaşılması zor alanlardan da yağ dokusunun hassasiyet içerisinde çıkarılmasını sağlar.

Lipomatik ve Liposculpture Avantajları

• Yağlı dokunun olmadığı alanlarla karşılaşıldığında anında duran aktif güvenlik sistemi
• Daha az travmatik morluklar ve ödemler
• Mükemmel cilt reaksiyonuyla pürüzsüz cilt görünümü
• Hasta açısından daha nazik, cerrah açısından daha az yorucu bir sistem
• Kısa uygulama süresi
• Daha az acı
• Daha hızlı iyileşme süresi

Lipomatik ve Liposculture bir zayıflama yöntemi değildir. Diyet ve egzersizle dahi yok edilemeyen bölgesel yağlanma sorununa ışık tutan teknolojik uygulamalardır. Lipomatik ve Liposculture uygulaması yaptırdıktan sonra, mutlaka yaşam şeklinize dikkat etmelisiniz. Sporu ve sağlıklı beslenmeyi bir yaşam felsefesi olarak uyguladığınız takdirde, işlem sonrası ömür boyu bu konforun keyfini sürebilirsiniz.

Öncesi / Sonrası
Formu doldurun öncesi-sonrası fotoğrafları mailinize gelsin
Dr. Bülent Cihantimur'a Danışın
 • Fotoğraf Yükle
  1.
  2.
  3.
RANDEVU AL