Dr. Bülent Cihantimur'a Danışın
 • Fotoğraf Yükle
  1.
  2.
  3.Kaş Ekimi

Yüz güzelliğine, gözlerin vurgulanmasına son derece aktif rol üstlenen kaşlar, dönem dönem gelen kaş modası sonucunda, farklı biçimlere sokulabiliyor. Zamanla geçen moda akımları ise, geriye inceltilmiş ya da halk arasında küsmüş kaş sorununu gündeme getiriyor. Kaşa çizgi atılması, kaşın ip gibi incecik alınması ve sonrasında oluşan kıl kökü tahribatı, yeniden çıkmayan kaşlara, alternatif kaş dövmesi ya da kaş kalemiyle doldurma işlemini yaşatıyor.

Her sabah kaş çizmek, kaşı kalınlaştırmaya çabalamak, son derece büyük sıkıntılar yaşatırken, kaç dövmesi ise, doğal olmayan görüntüsü sebebiyle yine sorunlar yaşamasına neden oluyor. Elbette sadece moda akımlarının sonucunda değil, yaşanan travmalar sebebiyle de kaşın belirli bir bölgesinde ya da tamamında kıl probleminin olması mümkün. Tüm bu gelişmeler doğrultusunda, saç ekimi tekniğinde kullanılan prosedürlerin kullanıldığı kaş ekimi işlemi, soruna, pratik ve en doğal çözümü sağlıyor.

Kaç ekimi ayrıntıları

Kaş ekimi, mevcut sağlıklı donör alandan alınan kıl köklerinin kaş bölgesine transfer işlemidir. Ortalama olarak nakilden 3 ay sonra çıkmaya başlayan kaşlar, en verimli halini 7-8 ay sonra alıyor. Kaş ekimi işlemi yapıldıktan ve en az 7 ay gibi bir zaman bekledikten sonra, kaşlarınıza tekrar şekil verebilmeniz mümkün. Dikkatlice ve ya bir kaş şekli veren profesyonel tarafından yüzünüze en uygun olan kaş tipini seçtikten sonra kaş alma işlemini yapmanızı ya da yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Kaş ekimi işlemiyle, her sabah seyrelmiş kaşların içini doldurmayı, kaşınızı kalınlaştırmayı, hiç kaşınız yoksa yine kalemle kaş çizmeyi ve ya kaş dövmesinin getirdiği doğal olmayan görüntüden uzaklaşmayı sağlayabilirsiniz. Kaş ekimi işlemi istenirse tekrarlanabilir bir uygulamadır. Bu doğrultuda, zaman zaman incelen ya da moda sebebiyle farklılaşan kaşlarınıza kaş ekimi yaptırarak tekrar form kazandırmayı sağlayabilirsiniz.

Öncesi / Sonrası
Formu doldurun öncesi-sonrası fotoğrafları mailinize gelsin
Dr. Bülent Cihantimur'a Danışın
 • Fotoğraf Yükle
  1.
  2.
  3.
RANDEVU AL