Örümcek Ağı Maskesi

  • 05 Şubat 2016
  • Güzellik
  • 0 Yorum

Örümcek Ağı Maskesi

Son yılların popüler uygulaması Örümcek Ağı estetiğini geliştiren Türk doktor şimdi de o tekniğin krem, serum ve maskesini yaptı. Kullananlar arasında ünlüler bile var…

Ameliyatsız Örümcek Ağı estetiği son yılların favori yüz gençleştirme uygulaması olarak gösteriliyor. Tekniğin bulucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur, şimdi de Örümcek Ağı’nın evde kullanılabilecek ürünlerini geliştirdi. Örümcek Ağı estetiği yaptıranlar ve evde cildime yaşlanma karşıtı ne yapabilirim diye soranlar pratik bir şekilde bu ürünleri kullanıp, yaşlanma belirtilerine dur diyebilecekler.

 

Ödüllü aktif ajanlar

Op. Dr. Bülent Cihantimur’un kendi formülasyonu olan Örümcek Ağı kreminin içerisinde ödül almış aktif ajanlar ve kök hücre extreleri bulunuyor. Hücreleri destekleyen krem aynı zamanda kırışıklıkları gideriyor, nem doygunluğu sağlıyor. Örümcek Ağı kremi göz çevresi dahil boyun bölgesine de kullanabiliyor, tek ürünle çoklu fayda sağlayabiliyorsunuz.

 

Örümcek Ağı maskesi

Örümcek Ağı maskesi cilt sıkılaştırma, kaldırma ve yaşlanma belirtilerinin önüne geçme için evde uygulayabileceğiniz profesyonel bir cilt bakım üründür. Yüzünüzü ve çene hattınızı 3D sıkıştırma efekti ile saran Örümcek Ağı maskesi, Örümcek Ağı serumu ile beraber kullanılıyor. Örümcek Ağı maskesi kuru aktif bileşen ağlarının arasında, çözünür kolajen madde kombinasyonları mevcut. Örümcek Ağı serumu ile etkileşime geçerek saniyeler içerisinde yapışıyor, yüze ve boyun bölgesine nüfuz ederek, sıkı bir yüz ve boyun germe yapıyor. Ölü cilt hücrelerini temizliyor. Elastin sistemini güçlendiriyor, cildi tazeliyor, sarkma sorununu önlüyor, cilde parlaklık ve nem kazandırıyor.

 

Örümcek Ağı maskesi nasıl kullanılıyor?

Öncelikle temiz cilde Örümcek Ağı serumu sürülüyor. Ardından Örümcek Ağı maskesinin önce yüz ve boyun, ardından alın bölgesi ağını yerleştiriliyor. Göz ve çevresi haricinde yerleştirilen ağların üzerinden tekrar Örümcek Ağı serumu ile geçiliyor. Tüm ağ cilde hava almadan yapıştırılıyor ve ortalama 20 dakika bekletiliyor. 20 dakika sonra ürün kuruyor ve dikkatlice çıkartılıyor.

Örümcek Ağı maskesi sonrasında ciltte hemen gözle görülür bir canlanma, dirilik ve özellikle boyun bölgesinde bir toparlanma gözlemleniyor

 

Patentli yüksek aktif konsantreleri

Örümcek Ağı serumunun maskeyi kullanmadan da sabah akşam, Örümcek Ağı kreminden evvel sürebiliyorsunuz. Serumun içerisinde aktif maddeler kombinasyonu bulunuyor ve yaşlanma belirtilerine savaş açıyor. Patentli yüksek aktif konsantreleri cildin en derin katmanlarına inerek, cildi besliyor. Bu aktif konsantreler, cildiniz tarafından hızlıca emiliyor ve yaşlanma belirtileriyle mücadele ediyor

Daha etkili ve çabuk geri dönüşler için Örümcek Ağı kremi, serumu ve maskesini beraber ve düzenli kullanmanız öneriliyor.

Satın almak isterseniz www.orumcekagikremi.com u ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorumlar 0
Yorum Yaz
En Çok Okunanlar
RANDEVU AL