Estetik International Sağlık Grubu

  • 18 Mayıs 2016
  • Estetik Cerrahi
  • 0 Yorum

1999 yılında Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur tarafından ilk olarak Bursa’da kurulan Estetik International, bugün toplam 4 şehirde, 7 farklı klinikte hizmet veren bir sağlık merkezidir. İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’de klinikleri bulunan Estetik International’ın 150’yi aşkın, konusunda uzman çalışanı bulunuyor.

Dr. Cihantimur yönetiminde estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi ve medikal uygulamalar alanında hizmet veren grup, en fazla Cihantimur’un geliştirmiş olduğu teknikleriyle tanınıyor. Ameliyatsız cilt gençleştirme tekniği olan Örümcek Ağı estetiği başta olmak üzere, hastaya iyileşme sürecinde pek çok avantaj sağlayan uygulamalar, Estetik International’ın diğerlerinden ayıran en önemli özellikleri arasında yer alıyor.

17 senedir, Türkiye’ye estetik cerrahi ve medikal uygulamalar alanında yenilikleri getirmeyi başarmış ve hep ilk uygulayıcı sıfatını kazanmış olan Estetik International, özellikle medikal cihaz, donanım, teknoloji ve ARGE çalışmalarına yatırım yapan bir kuruluş.

Halkı bilinçlendirerek çözüm sağlamaya çabalayan cerrah ve doktorları, aynı zamanda kendi mesleklerinde son derece donanımlı ve profesyonel bir alt yapıya sahipler. Bu süreci desteklemek amacıyla sürekli kongre, çalıştay, workshop gibi ulusal ve uluslararası platformalarda gerek konuşmacı, gerekse katılımcı olarak yer alıyorlar. 

Estetik International Sağlık Grubu


Estetik International profesyonel bilgilendirme sistemlerinde öncü bir kuruluş. Kuruma gelerek ya da dijital platformları kullanarak bilgi almak isteyen herkese, A’dan Z’ye ayrıntılı bilgi veriliyor. Hasta adayları henüz operasyon olmadan ya da herhangi bir işlem yaptırmadan evvel, karşılaşacağı her madde için bilgi sahibi oluyorlar. Kullanılan 3D simülasyon programı ile hasta elde edeceği sonucu, operasyon olmadan evvel görüyor ve herhangi bir sürprizle karşılaşma olasılığını sıfıra indiriyor.

Doktor ve hasta ilişkisine çok önem veren Estetik International Sağlık Grubu, ön görüşme seanslarında hastanın tam olarak ne istediğini ve hastaya uygun olan prosedürü planlayarak, makul bir planlama yapar. Planlama dahilinde geliştirilen uygulamalar sayesinde risklerin aza indirgendiği, hastanın konforunu ve isteklerini ön planda tutan bir süreç dahilinde yapılır.

Estetik International’da en fazla önem verilen konulardan bir tanesi de hasta takip sürecidir. Kliniklerde bulunan akıllı yazılımlar sayesinde, hem hasta, hem de doktoru, daha evvel hangi uygulamaların yapıldığını kısaca daha evvel planlanan uygulama süreçlerine pratik bir şekilde ulaşabilirler.

Estetik cerrahi ve medikal uygulamalar alanında en önemli kriterlerden biri olan teknolojik üstünlükten kesinlikle taviz vermeyen Estetik International Sağlık Grubu, dünyadaki gelişmeleri takip edip, teknolojik detayları ülkemize getirmeyi bir ilke edinmiştir.

Estetik cerrahi ve medikal uygulamalarda hastaların en fazla arzu ettiği gizlilik, güven ve konforu maksimum seviyeye çıkarmak için uygulanan Akıllı Klinik sistemiyle, hasta gizliliği en üst seviyeye çıkarılmıştır. Hasta bu sistem dahilinde kendi randevusunu aldıktan sonra, bankoya dahi uğramadan, cihaza kartını okuttuktan sonra uygulamanın yapılacağı odaya girer ve uygulama başlatılır. Oda güvenli bir şekilde kapanır ve herhangi birisinin rahatsızlık vermesi önlenmiş ve gizlilik prensibine uyulmuş olur.

Estetik International’da büyük ölçekli estetik cerrahi operasyonlarının güvenli ve titiz bir şekilde yapılabilmesini sağlayan, alt yapısı geliştirilmiş, dünya standartlarında ameliyathaneler bulunmaktadır. İstanbul ve Bursa’da bulunan cerrahi uygulamaların yapılabildiği klinikler, düzenli aralıklarla kalibrasyonları ve bakımları yapılan, denetlenen ve hijyen prosedürleri yerine getirilen çağdaş ve modern cihazlarla donatılmıştır.

Estetik International’ın ”İyi Hisset Kendini” mottosu, tüm ziyaretçilerine, estetik, güzellik konularında yardımcı olmak ve hayata daha güven dolu ve estetik bir bakış açısıyla devam etmelerini sağlamaktır.


Estetik International Sağlık Grubu


Sağlık turizmi vasıtasıyla ülkemize gelen sınır ötesi hastalarında akınına uğrayan Estetik International Sağlık Grubu klinikleri, dünyanın dört bir yanından gelen yabancı sağlık turistine kapılarını açmaktadır. 5 yıldızlı otel konforunu yaşayan ve dünya standartlarında bir hizmet alarak, evlerine tekrar dönen sınır ötesi hastaların takibi de yine titizlikle yapılarak, maksimum memnuniyet yaşamaları amaçlanmaktadır. Henüz evlerindeyken başlayan süreç, havaalanında karşılama, otele yerleşme, uygulama süreci, iyileşme süreci ve tekrar havaalanına ve uğurlama sürecinde sürekli yabancı hastanın yanında bulunan Estetik International uluslararası hasta personelleri bulunmaktadır.

İç dekorasyon, mimarı, ulaşım ve merkezi yerleşke gibi konulara önem vererek, hastaların maksimum konforla ulaşabilecekleri ve verim alabilecekleri bir alt yapıyla donatılan Estetik International klinikleri, ayrıca sağlık personelinin güler yüzlü yaklaşımıyla da ön plana çıkıyor. Çağrı merkezi, sosyal medya hesapları, kliniklerdeki danışma bankoları gibi pek çok kanaldan uygulamalar, fiyatlandırma ve diğer ayrıntılar hakkında bilgi alabiliyorsunuz.

Dört dörtlük bir estetik koçu, güzellik koruyucusu ve yaşlanma karşıtı önlem alabilme şansına sahip olacağınız Estetik International profesyonelleriyle, hayatınızın her aşamasında bir aile gibi hissetmeniz mümkün. Cilt analizleri, zayıflama tedavileri, cilt bakımları, lazer epilasyon, lazer tedavileri, dolgu, botoks gibi medikal uygulamalar, size özel yapılandırılmış ve kişiselleştirilmiş bir program dahilinde yapılır. Cerrahi uygulamalar da ise, yüz estetiği, vücut estetiği, saç ekimi, erkeklere özel estetik cerrahi uygulamaları gibi geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Estetik International Sağlık Grubu, operasyon sonrası sağladığı hasta takip sistemi konusunda öne çıkan kuruluşlardan birsidir. Hasta memnuniyetine son derece önem veren Estetik International, şikayet masası gibi birimleriyle, gelişebilecek herhangi bir sorun için, önlem alma, çözüm üretme ve sonuca ulaştırma gibi süreçleri profesyonel bir şekilde yönetmektedir.

Estetik International Sağlık Grubu, dünya çapında klinikleri olan bir sağlık grubu olma yolunda ilerleyen, müşteri memnuniyeti %98’lere varan modern bir sağlık merkezidir.

Yorumlar 0
Yorum Yaz
En Çok Okunanlar
RANDEVU AL